IMB - IMB - Instituti i Modelimeve ne Biznes

  FAQ   Kerko   Lista e Perdoruesve   Grupet e Perdoruesve   Register  Profile   

Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   LogimiLogimi 

 
Pyetje dhe diskutime rreth WinLine


 
Post new topic   Reply to topic    IMB Forum Index -> WinLine
View previous topic :: View next topic  
Author Message

rezart
Guest


PostPosted: Sat Aug 11, 2007 11:56 am    Post subject: Pyetje dhe diskutime rreth WinLine Reply with quote

Ne kete Teme mund te diskutohet nga cdo anetar i regjistruar rreth programit Mesonic WinLine. Ne diskutim do jete aktiv nje pjese e stafit te IMB per te sqaruar cdo element te mundshem per cdo te interesuar.
Back to top

AdvPostPosted: Sat Aug 11, 2007 11:56 am    Post subject: Adv

Back to top
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    IMB Forum Index -> WinLine All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
 
 


Powered by MasterTopForum.com with phpBB 2003 - 2005

SoftMetal theme by Macthink